Dlaczego my

„Symbiochem” Sp. z o.o. jest firmą handlową prowadzącą działalność w zakresie importu i dystrybucji surowców chemicznych dla różnych gałęzi przemysłu.

Naszymi klientami są firmy produkcyjne z sektora farmaceutycznego, spożywczego, kosmetycznego, paszowego. Dostarczamy również chemikalia techniczne m.in. do produkcji farb, lakierów, tworzyw sztucznych, i dla firm zajmujących się syntezą chemiczną. W swojej ofercie posiadamy zarówno substancje otrzymane na drodze syntezy chemicznej, jak i surowce naturalne – oleje i ekstrakty roślinne oraz woski.

Jednym z naszych atutów jest oferowanie surowców projektowanych pod kątem indywidualnych potrzeb i dostosowanych do wymagań konkretnego klienta – premiksów, granulatów, preparatów czy substancji o określonym uziarnieniu.

Budując długotrwałe relacje z dostawcami i klientami, szczególną uwagę przykładamy do zapewnienia jakości i stabilności dostarczanych produktów. Powtarzalną jakość osiągamy poprzez dobór dostawców wedle ściśle określonych kryteriów oraz nadzór nad produktem w łańcuchu dostaw.
• Współpracujemy z producentami, którzy wdrożyli systemy zarządzania jakością i gwarantują identyfikowalność każdej serii produktu (GMP; HACCP; ISO),
• kwalifikujemy i audytujemy dostawców,
• działamy w oparciu o ustanowione i wdrożone procedury systemu zapewnienia jakości,
• gwarantujemy odpowiednie dla każdego surowca warunki transportu i przechowywania, zgodne z wytycznymi Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.
Powierzając nam obowiązki związane z zarządzaniem procesami zakupu i logistyki, możecie się Państwo skupić na rozwoju i sprzedaży własnego produktu.

Zapraszamy do współpracy
Zarząd Symbiochem Sp. z o.o.

do góry